Yılbaşı heykel ve dekor

Bucros Art Yılbaşı Dekorları

Yeni Yıl için hazırladığımız, İç ve Dış mekan dekor ürünleri, heykel modellerimizi inceleyebilirsiniz. Fiberglas malzeme kullanarak üretimini yapmakta olduğumuz, uzun seneler yenilemeden kullanabilen kalıcı Vitrin ve mekan dekor modellerimiz 2023 yılı için hazırlamış olduğumuz tasarımlarımızın, her yıl olduğu gibi bu yılda yine ses getireceğine inanıyoruz .Yeni koleksiyonumuz da neler var ? Göz Atalım.

Kardan Adam Heykelleri
Lolipop Şekerler Fiberglas
Yeni Yılın Vazgeçilmezi Kurşun Askerler
Rengarenk Parlak Yılbaşı Topları
Yılbaşı Topundan koltuklar
Noel Baba Koltuğu Fotoğraf Çekim Dekoru
Geyik İç ve Dış Mekan Heykel
Kurabiye Adam Dekoru
Rengarenk Donutlar
Kalp Şeklinde Çikolatalar
Top Şeklinde Çikolata
Fiberglas Balon Dekorlar
Macaron
Ayı dekorları
Kulaklı Şekerler
Carousel atı büyük ölçü

Yılbaşı Heykel ve Dekorlar

Yeni Yılda Hazırladığımız, Kardan Adam Heykelimiz 180 cm, yüksekliğinde Beyaz parlak gövdeden, oluşan tasarımda siyah parlak şapka, altın parlak renkler ön plandadır. Mimari dekorasyonlar için çarpıcı bir tasarım.

Kurşun Asker Heykeli Büyük Boy

150 cm, 200 cm ve 250 cm Yüksekliğinde, Özel Kurşun Asker modellerimiz, Yılbaşı Mekan Dekorlarında, yerini almaya devam ediyor. Kullandığımız Yüksek Kalitede ki malzemeler sayesinde, Dış mekanda karşılama, otel girişleri, mağaza vitrin ve karşılama alanlarında tercih edilen Bucros Yeni yıl dekoru.

Geyik Heykel Yılbaşı Dekoru
Yeni yıl dekorları arasında, sıkça tercih edilen temalı geyik heykellimiz, boynuzları ile birlikte toplamda 500 cm yüksekliğe sabiptir. Malzeme Fiberglas, renk tonları gerçek geyik renginde el işçiliği, eskitme çalışması ile tamamlanır.

Alışveriş merkezi Yılbaşı Dekorları

Yeni yıl yaklaştığında, Mağazalarda, Vitrinlerde ve tüm alanlarda rengarenk, aydınlatmalar, süslemeler mekanları renklendirir, Kafeler, restoranlar, mağazalar vitrin dekorlarının dışında, Bir çok alanda ve iç ve dış mekanlar için renkli noel babalar, kardan adam, lolipop şeker. baston şeker ve yılbaşı topları gibi binlerce farklı Mekan dekorlarına imza atılır.
Heykel dekorların yanında, firmaların yılbaşı için hazırlamış olduğu yeni ürün ve modeller sergilenir. Hareketli ışıklar birbirinden şık parlak objeler adeta göz kamaştırır.

Büyük ölçü Yılbaşı Topu dekor

İki renkli fiber top modellerimiz, 40 cm, 80 cm ve 120 cm boyutlarında hazır kalıplar kullanılarak üretilmektedir. Sınırsız Renk Seçeneği bulunan, top modelimizin yine 80 cm ölçülerinde, koltuk tasarımları da bulunmaktadır.

Yazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir