Yılbaşı Dekorları

Yılbaşı, yeni bir yıla girecek olmanın heyecanı içerisinde herkesin önem verdiği ve oldukça mutlu olduğu bir dönem… Aile ve sevilen dostlarla yapılan yılbaşı gecesi programı, yılbaşı tatili ve yılbaşı hediyesi alışverişi gibi telaşlar içerisinde, herkesin günlük hayatın rutin akışının biraz daha dışında olduğu bir dönem ve bu dönemden keyif duyulduğu bir gerçek. İnsanların sıkça ziyaret ettiği cadde, sokak ve meydanlara özel kurulan yılbaşı dekorları, bu süreçte en fazla dikkat çekenler arasında. Diğer taraftan yılbaşı alışverişi için AVM’ler en fazla ziyaret edilen yerler. AVM’lerde yılbaşı dekorlarına ve çeşitli etkinliklere bakarak oldukça keyifli dakikalar geçirmek de mümkün.

Yılbaşını benzersiz kılan yönlerden biri de cadde, sokak, meydan gibi alanlarda konumlandırılan yılbaşı dekorları. Tarih yaklaştıkça AVM’ler için yılbaşı dekorları gibi ambiyansı güçlendiren seçenekler daha fazla cazibe noktası haline geliyor. Yılbaşı haftası ve özellikle yılbaşı akşamı müşteri trafiğini artırmak isteyen cafe ve restoran gibi işletmelerde yoğun şekilde yılbaşı temalı dekorasyon tercih edildiği gözlerden kaçmıyor. Hatta birçok kurumsal ofis ve evlerde bile artık yılbaşı temalı özel dekorasyon çalışmalarının yapıldığına şahit olmaktayız. Yılbaşı dekorları olmadan bir yılbaşı haftası düşünmek yanlış olur değil mi? Belki de insanların en fazla fotoğraf çektiği haftadır yılbaşı haftası. Yazının devamı için resimlerin sonrasına geçebilirsiniz 

Yılbaşı Dekor Geyik

Yılbaşı deyince elbette akla noel baba, geyik, karlı çam ağaçları, hediye paketleri, kızak ve sayısız süsleme gelir. Özellikle yılbaşı dekor geyik veya yılbaşı için özel yapım dış mekan büyük boy noel baba dekoru gibi çalışmalar AVM ve birçok mağazanın ilgi odağı haline gelmektedir. Kırmızı noel baba heykeli veya dekoru kullanan birçok mağaza, yine bu güne uyumlu desene ve renge sahip ürünlerinde ciddi satış rakamları elde edebilmektedir. Noel babanın kıyafetinden yola çıkarak adeta yılbaşı ile özdeşleşen bir renk olan kırmızı, özellikle yılbaşı haftasında birçok üründe kolaylıkla görülebilmektedir.

Özel yapım yılbaşı büyük noel baba dekoru, geyik dekoru, yılbaşı geyik heykeli, yeni yıl yılbaşı iç mekan mimari dekorasyon ürünleri gibi çalışmalarda BUCROS’un sanatsal çizgilere sahip ve tamamen mekanınıza özel üreteceği çalışmalardan faydalanabilirsiniz. Sanatkarları ve hünerli heykeltıraşları ile BUCROS, tamamen mekanınıza özel büyüklükte gerçekçi iç mekan yılbaşı heykel ve dekor üretimi yapabilmektedir.

Yılbaşı Vitrin Dekorları

Yılbaşı, mağazaların adeta birbiri ile kıyasıya yarıştığı bir dönemdir ve bu dönemde yılbaşı vitrin dekorları da oldukça önemli hale gelmektedir. Müşteriler standart kırmızı ürünlerle dekore edilmiş vitrinler yerine noel baba heykeli, kızak çeken geyikler, paket tutan noel baba dekoru gibi çalışmaların tercih edildiği vitrinlere daha fazla ilgi göstermektedir. Yılbaşı insanların birbirine en fazla hediye aldığı dönem olduğu için vitrini dikkat çekici hale getirme yolları arasında dekorasyon ilk sırada gelmektedir. Işık ve LED paneller kullanarak elbette çekicilik artırılabilir ancak yılbaşına özel vitrin dekoru yapılmamış bir mağazanın şansı rakiplerinden çok daha düşük olacaktır.

BUCROS kurumsal kimliğe özel yılbaşı vitrin dekorları konusunda en başarılı firmadır. Yılbaşı şekeri dekoru, noel baba karşılama dekoru, noel evi dekoru, hediye kutusu dekorları ve yılbaşı çam ağacı dekoru gibi konularda bizden destek alabilirsiniz.

Yılbaşı AVM Süslemeleri

Yılbaşı süslemeleri ve etkinlikleri açısından AVM’lerin en iyi olmak için bu dönemde birbiri ile kıyasıya rekabet ettiği söylenebilir. AVM’ler için yılbaşı süslemeleri ziyaretçiler ve müşteriler tarafından oldukça ilgi görmekte ve hatta sosyal medya platformları üzerinde paylaşılarak AVM ve içerisindeki mağazaların reklamı yapılmaktadır.

Özellikle çocukların ilgi gösterebileceği yılbaşı temalı AVM stantları, kutup ayısı ve geyik heykelleri, yılbaşı şekerleri, kardan adam gibi dekorlar 7’den 70’e herkes tarafından ilgi görmekte ve böylece insan trafiğinde artış sağlanmaktadır. Bu noktada herkes tarafından ilgi görebilecek ve AVM’ye müşteri getirecek dekor fikirleri konusunda BUCROS olarak size tavsiyelerde de bulunmak isteriz. İçine çocukların oturabileceği iç ortam veya güneşe / suya dayanıklı dış mekan yılbaşı dekoru olarak AVM önüne konacak kızak gibi fikirler viral anlamda yayılarak bu dönemde daha fazla müşteriye ev sahipliği yapılmasını sağlayabilir.  

Yeni Yıl Otel Dekorları

Turizm tesisleri için yılbaşı çok önemli bir gündür çünkü birçok kişi yılbaşını “birkaç günlük kış tatili” planı olarak görmektedir. Gerek gelen müşterilerin çekici yeni yıl otel dekorları ile karşılanması, gerekse yeni yıl rezervasyonları için otelin internet üzerinden pazarlanması bakımından özel yeni yıl dekorları kullanmak oldukça önemlidir. Konukları standart bir ambiyans yerine yılbaşına özel obje ve dekorasyonla karşılayan tesislerin memnuniyet düzeyi ve internetteki yorumları çok daha yüksek olacaktır.

Özellikle kar yoğunluğu olan bölgelerde otel için noel baba dekoru, tatil köyü girişi geyik heykeli veya lobi gibi ortamlarda şömine, bahçede noel baba geyikli kızak heykeli gibi çalışmaların müşterilerin memnuniyetini artıracağı bir gerçek. Siz de yeni yıl ve yılbaşı temalı otel dekorları ile müşterilerinize kendilerinin özel olduğunu hissettirebilirsiniz. 20 cm’den 6 metreye kadar heykel ve dekor üretimi gerçekleştirebilen BUCROS otelinizin girişinden, odalarına kadar özel yılbaşı dekor figür ve heykel seçenekleri sunmaktadır.

Yılbaşı Kardan Adam Dekoru 

Kardan adam yılbaşı dekor süper eğlenceli ve eğiticidir. Sadece biraz pudra ve kar gerekir. Bir kova kar ve bir kova daha küçük kar kullanın. İlk kova karı kartondan yapılmış bir kar küresi içine dökün. Daha sonra, bir kova daha küçük kar kullanarak bir kar küresi yapın.

Kardan adam hikayesi

Kardan adam, çocukların sevdiği bir masal kahramanıdır. Karla üretilen bu küçük kahraman, çocukların hayal gücünün ürünüdür. Kardan adam, çocukların rüyalarında görünür ve onların dostudur. Çocuklar, kardan adamı gördüklerinde sevinç duyarlar ve onunla oynamak isterler.

Kardan Adam Heykelleri

Sanatçıların kardan adam heykelleri yaptıkları sanatın bir parçasıdır. Kardan adamları yapmak sanatçıların kendi yorumlarını sunmalarına olanak tanır. Kardan adamları yaparak sanatçılar, daha önce yorumlanmış sanat eserlerinin yanı sıra kendi yaratıcılıklarını da ortaya koyabilirler. Bucros Art 2023 Yılbaşı Dekor Serisi İçin Bize ulaşabilirsiniz.

Yılbaşı Temalı Dekorasyon Ürünleri

 

Yılbaşı temalı dekorasyon ürünleri konusunda özellikle yeni yıl yaklaşırken birçok kişinin fikir araştırması içerisine gireceğine eminiz. BUCROS bu konularda her zaman danışabileceğiniz ve mekanınıza göre fikir alabileceğiniz bir çözüm ortağıdır.

Her otel veya her restoran elbette ki aynı konseptte ürünü sunmamalıdır. BUCROS olarak 10 yıla varan tecrübemizle büyüklük ve tarz olarak tamamen mekanınıza özel heykel ve figür seçenekleri üretiyoruz. Yılbaşı çam ağacı heykeli önünde üzerine mum yerleştirebileceğiniz karlı kozalak figürleri, kuşaklı hediye paketleri, ışıklandırma amacıyla kullanabileceğiniz sıra dışı yılbaşı tavan süsleri ve duvar dekorları gibi konularda uzman sanatkarlarımızdan tavsiye almanızı öneririz. Firmamız bugüne dek sunduğu çözümlerle “büyük boy heykel neresi üretir” sorusunun cevabı olmuştur. BUCROS birçok farklı sektör için yılbaşı iç dekor ve dış dekor çalışmaları konusunda geniş bir bakış açısına sahiptir.

DİĞER ÜRÜNLERİMİZ