Temalı Dekorlar

Günümüzde ürün ve hizmet tanıtımında dijital kanalların da oldukça fazla tercih edildiğini görmekteyiz ancak fiziksel bir mekanınız varsa mağazalar için özel yapım dekorlar kullanarak da müşteri trafiğini artıran etkili çalışmalara imza atabilirsiniz. Mağaza içi özel figür veya ürün / hizmetlere bağlı olarak yapılan özel kurumsal dekor çalışmaları, o an mağazanızda bulunan müşterilerin oldukça ilgisini çekecek ve sizinle iletişime geçmelerini hızlandıracaktır. Dekorasyon bütünlüğüyle sizi etkileyen; örneğin girişinde sizi gizemli dekorlarla karşılayan bir kafeye gittiyseniz muhtemelen adı hala aklınızdadır… Fuarlarda en çok ilgi çeken stantların iddialı şekilde, ürün / hizmet odaklı tematik dekore edilenler olduğunu da bir anımsayalım… Profesyonelce üretilmiş üç boyutlu heykel ve dekor çalışmalarıyla siz de bulunduğunuz bölgede daha çok dikkat çekmek ve fark yaratmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. 10 yılı aşkın bir deneyime sahip olan BUCROS, 3D modelleme ile kişiye ve markalara özel heykel ve dekor çalışmaları sunuyor! Bize iki boyutlu herhangi bir resmi gönderin ve BUCROS’un sanatkarlarının sizin için üç boyutlu ve ilgi çekici nasıl bir dekor çözümü sunacağını merakla beklemeye başlayın. Yazının devamı için resimlerin sonrasına geçebilirsiniz 

Örneğin; bir şekerleme dükkanı için elbette renkli ve sevimli bir tabela oldukça önemlidir. Vitrin afişleri, çıkartma yazılar ve iç mekanda LED ekran kullanımı gibi yöntemler de satışı artırma konusunda etki sağlar ancak daha etkili çözümler arıyorsanız size mutlaka mekana özel dekor çalışması yaptırmanızı öneriyoruz. Dükkanlar için vitrin dekoru veya mağazalar için konsepte özel heykel ve dekorlarla dikkat çekici çalışmalar gerek o an mağazada bulunan kişiler, gerekse sosyal medya paylaşımları ile internet ortamında çok kolay bir şekilde ilgi uyandırabilmektedir. Uygun büyüklükte, iç veya dış ortamda kullanılabilecek iştah açıcı bir şekerleme dekorunun canlılığı ile bir afiş veya ekrandaki görsel aynı olabilir mi?

BUCROS, uzman ekibi ve sanatkarları ile size mekanınız hangi alanda hizmet verirse versin en güzel tematik dekor ve heykel çalışmalarını sunuyor. Restoran, cafe, otel, AVM, park, bahçe, dükkan, mağaza ve birçok konsept için heykel ve dekor çalışması için bizimle iletişim kurabilir, fikir alabilirsiniz. BUCROS olarak müşterilerimize özel akılda kalıcı ve ilgi uyandıran çalışmalar yapmak bizi her zaman heyecanlandırıyor. 

Uzay Temalı Dekorlar

BUCROS’ta yapılabilecek dekor ve heykel çalışmalarının sınırı sadece hayal gücüdür. Sanatkar ve heykeltıraşlarımız ile 20 cm’den başlayarak 6 metreye kadar heykel ve dekor çalışmaları gerçekleştirebiliyoruz. Bir bilgisayar oyunu lansmanı veya bilim kurgu filmi galası için uzay temalı dekorlara ihtiyacınız varsa veya mekanınız için uzaylı heykelleri, ufo dekoru, gezegenler, yıldızlar ve uzayla ilgili özel tasarım obje yapımı gibi konularda size yardımcı olabiliriz. Uzay temalı dekorlar AVM’lerde yer alan sinemalarda da oldukça ilgi görmektedir. Büyük küçük demeden herkesin ilgisini çeken ve fotoğraf çekilmek için neredeyse sıraya girilen çalışmalar arasında uzaylı heykelleri gibi çalışmaların önemi oldukça büyüktür.

Fuar standı için uzaylı heykeli yapımı veya dış mekan karşılama uzay dekoru gibi çalışmalarla dükkan, mağaza, kafe veya restoranınıza daha fazla ziyaretçi çekebilirsiniz. Uzay temalı dekorlara bugün birçok sanatsal çalışmada, eğitim sektöründe ve hatta etkinliklerde ihtiyaç duyulmaktadır. Sıradan çalışmalar yerine tamamen heykeltıraşlarımızın ellerinden çıkan benzersiz uzay temalı dekorlar için BUCROS tüm yaratıcılığını kullanmaya hazır!

Temalı Cafe Dekorları

Günümüzde artık sayıları iyice artan cafe’ler sadece bir şeyler yemek veya içmek için değil; keyif almak için gidilen yerler haline geldi. Elbette ziyaretçileri daha memnun bırakmak ve alışkanlık sağlamak için de iyi bir dekorasyon sunmak şart.

BUCROS’un sunduğu temalı cafe dekorları hizmeti ile siz de cafe’nizde unutulmaz benzersiz köşeler yaratabilirsiniz. Kadın heykel lambader yapımı, krom kaplama heykel üretimi, fiberglas hayvan heykeli imalatı veya mekanınızın büyüklüğü / tematik cafe dekoru düşünülen köşe doğrultusunda size farklı çözümler sunabiliriz. Canlı müzik yapılan bir bölümde duvara asılabilen heykel yapımı müzik enstrümanları, notalar, ikonik bazı sanatçıların yüzlerinden heykel yapımı veya çok çeşitli tematik dekorlar için BUCROS’tan fikir alabilirsiniz. İddialı olduğunuz lezzetlerin yoldan geçenlere sergilenmesi konusunda da BUCROS’un hayran kalacağınız çözümleri olacaktır.

DİĞER ÜRÜNLERİMİZ