Soyut Heykel Üretimi

Fiberglas Soyut Dekoratif Heykeller

Soyut formlara ve nesneye dayalı bir sanat biçimi olan soyut heykeller, sanatçıya ve kullanılan malzemelere bağlı olarak çok geniş yer tutar. Soyut heykeller, geometrik formlara odaklanarak, konuların bilenen özelliklerini azaltıp tasvir edilerek yapılan bir heykel türüdür. Soyut heykeller, mekân ve biçimle bütünleşerek yapılan bir sanat türüdür. Soyut heykeller soyut hareketlerden doğar ve figürlü heykeller ile ilişkilendirilen geleneksel gerçekliği kabul etmez.

Dekorasyonda Soyut Heykel Modası

Soyut heykel, fiziksel nesnelerin geleneksel temsilinden kopmayı amaçlar. Soyut heykel yaratmak için bir kural olması şart değildir. Soyut heykel kural tanımaz. Soyut heykeller figürlü veya figür süz olabilir. Bu düşüncelere ve sunuma bağlı olarak değişebilir. Bir heykel, diğerlerinden farklı ve şekilsel değilse bu heykel soyut heykeldir diyebiliriz.
Soyut heykeller geometrik formlara bağlı olduğundan neyi temsil ettiğini anlamak biraz zordur. Yüzyıllar öncesinde insanlar inanışlarını yansıtmak için yaptıkları heykellerde soyut kavramlar kullanmışlardır. Kil ve taşları kullanarak yaptıkları soyut heykelleri tanrı olarak kabul etmişlerdir ve onlara tapmışlardır.

Minimalist ve Modern Heykel Üretimi

Günümüzde soyut heykeller kilden rahatlıkla şekillendirilip yapılabildiği gibi, taştan oyularak veya bir kalıptan oluşturularak da yapılabilir. BUCROS XL, çağın ve teknolojinin tüm olanakları kullanarak sadece geleneksel soyut heykeller değil, Plastik, fiberglas, çeşitli madenlerin eritilerek elde edilen döküm sayesinde döküm soyut heykeller de yapmaktayız. Soyutlama bizlere hayal edebileceğiniz her şeyi yaratma özgürlüğü verir.
Modern ve minimalist dekorasyonda dekoratif heykeller, günümüzde en çok tercih edilen heykeller arasındadır. Fiberglasın esnek yapısı sayesinde kalıba döküldüğünde kalıbın en ince detaylarına kadar akıp kusursuz bir heykel oluşturacağı için ortaya kusursuz bir ürün çıkarır. Fiberglas sağlam, dayanıklı ve en ince detaylı heykel yapımında harikalar yarattığı için mükemmel bir malzemedir. BUCROS XL, deneyimli tasarımcı ve uzman  ekibimiz ile sizler için fiberglas soyut dekoratif heykeller üretmekteyiz.

Moda Halide Dekoratif Heykel Kullanımı

Çalışma ekimiz sizler için dekoratif soyut heykeller tasarlayabilir ve üretebilir, isterseniz bizim sizler için tasarladığımız fiberglas dekoratif soyut heykeller satın alabilirsiniz. Dekoratif fiberglas soyut heykeller evinizin odalarını, otellerin lobilerini, restoran ve kafelerin iç mekanlarını, park ve fuarların meydanlarını, müzelerin ve sergilerin giriş alanlarını süsleyebilir. Yapıları ile mekanların buluştuğu noktada oluşturulan fiberglas dekoratif soyut heykeller ile düşünsel bütünlüğü oluşturabilirsiniz. Bu hazır olan dekoratif heykellere göre daha pahalı olabilir. Bunun nedeni sizin düşüncenizdekini tasarlayıp üretmek takdir edersiniz ki zor bir iş. Ancak Bucros olarak bu konuda deneyimli tasarımcılarımız harikalar yaratmaktadır.

 

Düşüncenizdeki oluşumu tasarıma dökmek, ona hayat vermek, vereceği mesajı yansıtmak ne denli zor olsa da deneyimli tasarımcılarımız istediğiniz özellikteki soyut heykelleri yaratmaktadır. Tasarlanan bu soyut heykeller uzman kadromuz  tarafından istediğiniz özellikte, istediğiniz renkte ve istediğiniz büyüklükte yapılmaktadır.

Özel Tasarım Soyut Heykel Üretimi

Soyut heykeller konusunda %100 müşteri memnuniyetini göz önüne alarak tasarımlarını yapmaktadır. Dilerseniz bizler tarafından yapılmış fiberglas soyut heykeller de satın alabilirsiniz. Evinize, otelinize, restoran ve kafelerinize alacağınız dekoratif soyut heykeller ile otantik ve mistik bir alan yaratabilirsiniz. Çeşitli ortamlarda kullanabileceğiniz, tamamen deneyimli tasarımcı ve usta heykeltıraşlarımızın yaptığı özgün dekoratif soyut heykellerden oluşan geniş yelpazemize göz atabilirsiniz. Hem iç mekanlar hem dış mekanlar için uygun olan soyut heykellerimiz çok sayıda doku, renk ve şekillerde bulunmaktadır. Bucros olarak sizlere donanımlı ekimiz ile bir telefon kadar yakınız. Bilgi ve sipariş için lütfen bizi arayın.

 

Yazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir