Moda duvar heykelleri

Yeni Moda Duvar Heykelleri

 

Yeni moda duvar heykelleri bir odanın veya bir mekânın genel estetiğini bozmadan evinizin her yerinde göz alıcı bir tarz kazandırmanın en etkin yoludur. Duvar heykelleri bulunduğu alanı rahat hissettirir, diğer temalar ile bağ oluşturur. Bir duvar heykelini evinizde bir duvar lâmbanın veya duvar apliğinin yanına yerleştirebilir ve farklı bir dekor elde edebilirsiniz. Bir koltuğun üstüne, salonda konsol üzerine, dolapların üzerine duvar heykeller asabilirsiniz. Evinize veya herhangi bir mekânın duvarlarına uygun renklerde duvar heykelleri ile fark yaratabilirsiniz. Seçeceğiniz duvar heykelleri, odayı dağınık göstermeden, duvardaki boş alanları doldurarak bulunduğu yere sıcaklık katar.

Dekoratif Duvar Heykelleri 

Duvar heykelleri genelde dekor amaçlı kullanılırlar. Her türlü malzeme kullanılarak üretilebilen duvar heykeller geniş ürün yelpazemizle sizler için üretilmektedir. Duvar heykeli çeşitlerimiz, evinizi Projelerinizde veya çalışma alanınıza düşündürücü bir tarz ile her alanı bir araya getirir. Renk ve doku yoluyla görsel ilgi eklenerek hazırlanan fiberglas duvar heykelleri oturma odanıza, salonunuza, yatak odanıza hatta mutfağınıza asarak evinize gelenler ile farklı sohbetler yaratabilirsiniz. Duvar heykelleri evinizin genel görünümünü ve hissini geliştirmenin ve değiştirmenin harika bir yoludur. Son zamanlarda üretilen  heykel modelleri Bucros Art bünyesindeki deneyimli tasarımcı ve uzman heykeltıraş kadrosuyla yüzlerce ürün yelpazesine sahiptir.

Dekorasyonda Moda Haline Gelen Heykel Kullanımı 

 

Ürettiği fiberglas, Poliüretan heykel modelleri ile piyasada çok iyi tanınmaktadır. Teknolojiyi de çok etkin ve iyi kullanarak mükemmel duvar heykelleri tasarlamaktadır. Çok beğenilen ürünlerimiz piyasada gerçekten çok talep görüyor ve iç dekorasyon için kullanılıyor. İster metallerin eritilerek dökülmesiyle elde edilen döküm yeni moda duvar heykelleri, isterseniz taş ve ağaç gibi sert yüzeylerin oyulmasıyla elde edilen duvar heykelleri veya 3D özellikli  duvar heykelleri ile bulunduğunuz ortama eşsiz görsellik kazandırabilirsiniz. İsterseniz arkadaşlarınız veya akrabalarınız için satın alacağınız duvar heykelleri ile onları mutlu edebilirsiniz. Sizler için kendi zevkinize özel heykel imalatı da yapmaktayız.

Projelerde Heykel Kullanımı 

 

Beğendiğiniz veya hayalinizdeki  heykel modelini bize anlatarak sizler için özel bir tasarım yapmamızı sağlayabilirsiniz.
Eviniz, ofisiniz, işletmeniz son derece güzel ve modern mobilyalarla döşenmiş olsun, yine de eksik bir şeyler var diye içinizden geçirdiğiniz çok olmuştur. Boş duvarların evin havasını bozduğunu düşündürebilir size. Duvarlarınızı sıra dışı ve modern tarzlarda duvar heykelleri ile evin havasını anında değiştirebilirsiniz. Geçmişten günümüze modern, çağdaş, klasik, zaman tanımayan görünüm ve estetiğe sahip duvar heykelleri ile evinize ve ruhunuza dokunuyor.

Son Teknoloji İle Üretilen Heykeller Bucros Art’ da

En son teknoloji kullanılarak, 3D özellikli, en kaliteli ve en çok tercih edilen malzemelerle deneyimli tasarımcılar ve uzman heykeltıraş çalışma ekibi ile tasarladıkları birbirinden değişik duvar heykeli tasarımları ile evinize mükemmel bir son dokunuş vermek için harika bir yol sunuyor. Duvarlarınıza iddialı bir dokunuş katmak, değişik bir stil katmak Bucros Art ile artık çok kolay. Şimdi sizler için hazırladığımız duvar heykellerine bakmaya ne dersiniz?

Aklınıza gelebilecek her objeyi duvarlarını süsleyecek tarzda tasarlayabilir ve sizin için üretebilir. Sipariş ile istediğiniz tasarımda duvar heykeli üretebileceğimiz gibi sizler için hazırlamış olduğumuz koleksiyonumuzdan da satın alabilirsiniz. Her boyutta, her renkte, her türde tasarlayarak üretebileceğimiz duvar heykelleri hakkında bilgi almak isterseniz bizi aramanız yeterlidir. Uygun fiyat, özel tasarım duvar heykelleri ile hayatınızın rengini değiştirin. Hayvan figürleri, insan figürleri, çiçek, ağaç, soyut, modern tarzlarda taş, ağaç, mermer, polyester, fiberglas, döküm gibi malzemeler kullanarak ürettiğimiz ve rengarenk tasarımlarımızla duvar heykelleri bu sektördü fark yaratıyor. Farkımız ise müşterilerimizin %100 beğenisi ve tavsiyesi ile ürettiğimiz eşsiz kalitedeki duvar heykelleridir. Heykel Üretimi ve 3D modelleme Bilgisi hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın.

Yazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir