Tasarım Metal Heykel

El Yapımı Metal Heykeller

Son yıllarda moda haline gelen metal heykeller, Yüzlerce metal parçasının, Modelleme işlemi sonrası cnc makinalarda kesilerek tüm parçaların, Tamamen el işçiliği ile bir araya geldiği Tasarım heykeller. Neme ve Isıya dayanıklı boya ile üretilen, İstenilen Ral kodları ile tüm renk uygulamaları yapılabilir.

Metal hayvan figürleri

Doberman figüründen, Aslan heykeli ve gorile kadar bir çok farklı seçeneğe sahip olan ve modern ve minimalist dekorasyonları vazgeçilmezi Metal aksesuar modellerimizi inceleyebilirsiniz. Kalınlıklar 0.8 mm ile 11 mm arası figürün yüksekliği ve genişliğine göre belirlenir. Krom metal ürünlerin parlak bir görünüme sahip olmasında dolayı nemli bezle temizlik yapılması önerilir. Otomobil galerisi, Otel, ev, ofis, ev dekorasyonların da sıkça tercih edilen kubik kesim hayvan figürleri ; Aslan, Goril ve kedi

Duvarlarda Metal aksesuar şıklığı

Duvarda metal plakaların, özenle seçilerek bir araya geldiği iç ve dış mekanda kullanılan farklı tasarımlar hafif üretim sayesinde, kolaylıkla alçıpan, ahşap ve duvara kolaylıkla monte edebilirsiniz. Modeller arasında en popüler olan Kadın mask duvar heykeli ve Doberman köpek heykel serimizi inceleyin.

Heykel Montaj işlemi nasıl yapılır ?

Özel Koruyucu ambalajı ile gönderimi sağlanan Heykellerin montajı, son derece kolaydır, Satın aldığınız tüm ürünlerimiz sizlere, tek parça olarak teslim edilir. Size düşen sadece, 1 adet dubel ve vida bir çok çeşit tek noktadan hazır olan askı aparatı ile monte edilebilir. Çivi ve daha hafif malzemeler ile montaj işlemi önerilmez. Seçtiğiniz ürünü sipariş etmek için bize ulaşın.

Yazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir