Melek Kanatlı Duvar Heykelleri

Şık ve Sıra Dışı Bir Seçim: Angel Duvar Heykeli

Melek Kanatlı Duvar Heykeli ile ortamın havasını değiştirecek bir tasarıma sahip olmak istemez misiniz? Sıra dışı bir heykel imalatı olarak dikkatleri çeken bir ürün. Üstelik bu üründe ‘Gold’ ve ‘Silver’ renklerin eşsiz bütünlüğünü bir arada yakalamanız mümkün olacak. Birbirini tamamlayan iki parçadan oluşan duvar heykeli iç mimaride oldukça iddialı bir alternatif olmayı başarıyor. Siz de mekânda heykel kullanımı ile eşsiz bir görselliğe ulaşmak istiyorsanız bu heykel seçeneği sayesinde sıra dışı bir tercihte bulunabilirsiniz.

Melek Kanatlı Duvar Heykeli Özellikleri

Dekoratif bir obje olarak dikkatleri çeken Melek Kanatlı Duvar Heykel sadece görsel kusursuzluğuyla değil taşıdığı özelliklerle de adından söz ettirmektedir. İşte eşsiz bir duvar heykeli tercih etmek istediğinizde sizi bekleyen özellikler!

  • Krom altın kaplama ile tasarlanan duvar heykeli ortamda şık ve parıltılı bir çözüm sunar,
  • Sert PVC, softin ve polyester kullanılarak imal edildiğinden çevre dostu bir aksesuardır,
  • Doğaya ve insana zarar verecek hiçbir unsur içermediğinden uzun yıllar boyunca güvenle kullanılabilir,
  • Su ile durulama ve silme gibi yöntemlerle kolaylıkla temizlenebilmektedir,
  • Deformasyona karşı dirençli bir yapıya sahiptir,
  • Montajı kolaylaştıracak aparatlarla sizlere sunulmaktadır.

Hem görsel hem de işlevsel anlamda bambaşka bir dekorasyon alternatifi olarak Melek Kanatlı Duvar Heykeli satın almalısınız. Çünkü bu duvar heykeli size çok özel hissettirecek. Konseptinize ayak uyduracak bir seçenek olarak satın alacağınız bu heykel üst kısmında hareketli eklem noktaları sayesinde farklı bir tasarım yakalamanızı da sağlayacak!

Duvar Heykeli Fiyatları

Mistik bir konsept ve sıra dışı bir görsellik tercih etmek isteyen hemen herkes için Melek Kanatlı Duvar Heykeli öne çıkar. İnce dokunuşlar ve zarif bir tasarımla özel tasarım heykel sahibi olmanızı sağlar. Peki, bu duvar heykeli fiyatı ne kadardır?

Bucros, kaliteli ürünler ve tasarım harikası heykellerle dekorasyonunuza katkı sağlar. Bu nedenle satışa sunulan her ürün kendi özelinde eşsizdir. Fiyatlar ve satın alma koşulları hakkında Bucros ile iletişime geçerek en uygun fiyatlara ulaşabilirsiniz. Üstelik bütçenize uygun duvar heykeli fiyatları için de alternatiflere göz atabilirsiniz.

Yazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir