Mekan Dekorları

Günümüzde hizmet, sağlık, eğitim, gıda, perakende, teknoloji, inşaat, tekstil, ulaşım, kültür-sanat gibi birçok sektörde mekan dekorları olmazsa olmazlar arasına yerleşmiş durumdadır. Örneğin; bir beyaz eşya firmasının televizyon reklamlarında kullandığı ikonik karakterlerini mağazaları zincirleri içerisinde kolaylıkla görebilirsiniz. Benzer şekilde reklamlarında hayali karakterler kullanan bankalarda da mekan dekorları yapılırken bu tip ayrıntılara yer verilerek müşteriler için ziyaret etmesi daha keyifli ortamlar oluşturulabiliyor.


Pratik ve küçük bir ürün satsalar bile mağazalar çeşitli heykel ve dekorlarla ürünlerini çok daha cezbedici hale getirebiliyorlar. Özellikle yaya trafiğinin yoğun olduğu cadde ve sokaklarda; ve tabii ki AVM’lerde mekan dekoru yaptırmak bu yüzden oldukça önemlidir. Mekan dekorları bugün günümüzde her sektör için büyük fayda sağlayan, başlı başına bir pazarlama konusudur. Konukları sadece rahat koltuklarda değil ürün ve hizmetleri ifade eden çeşitli heykel ve dekorlar ile düzenlenmiş özel bekleme salonlarında ağırlamak etkili yöntemlerden biridir. Örneğin; büyük inşaat projelerinin daha anlaşılabilir maketlerini sergilemek başarılı ve ziyaretçileri etkileyen mekan dekoru çalışmaları arasında gösterilebilir. Mekan dekorları iç mekan dekoru ve dış mekan dekoru olarak iki kategoride ele alınabilmektedir. Yazının devamı için resimlerin sonrasına geçebilirsiniz 

BUCROS iç mekan dekoru, dış mekan dekoru, heykel imalatı, mekana özel dekor üretimi ve özel tasarım heykel yapımı konusunda Türkiye’nin en çok tercih edilen, en iyi heykel firması olarak gösterilmektedir. 10 yılı aşkın deneyimimiz ve hayal gücünde sınır tanımayan sanatkarlarımız ile ev ve iş yerlerinize sanatsal bir dokunuş gerçekleştiriyoruz. Klasik, soyut veya modern; tarzınıza uygun ve tamamen isteğinize yönelik tasarlanan heykel ve dekorlar ile bambaşka enerjiye sahip harika ortamlar yaratabilirsiniz.

BUCROS ekibi her mekana özel üç boyutlu modelle çalışması gerçekleştirerek yüksek teknoloji makineler ile heykel ve dekor üretimi gerçekleştirmektedir. Uzun yıllar boyunca canlılığını kaybetmeyen ve dayanıklı olan heykel ve dekorlar için BUCROS, gerçekleştirdiği çalışmalara fiberglas kaplama uygulaması yapmaktadır. Sınır tanımayan mekan tasarımları için 20 cm’den başlayarak 6 metreye kadar büyük boy dekor ve heykel imalatı gerçekleştiriyoruz. Heykel ve dekor konusunda birçok farklı sektörde deneyim kazanmış olan BUCROS’ta fotoğraf gibi iki boyutlu görseller üç boyutlu olarak modellenerek gerçek yaşama adapte edilebiliyor; hayaller gerçeğe dönüştürülebiliyor.

İç Mekan Dekorları

Kapalı mekan dekorları anlamına gelen iç mekan dekorları, kişisel veya ticari olarak tercih edilebiliyor. Çok sevdiğiniz bir tasarım mı var veya kafanızda olan bir düşünceyi somut bir dekorasyon objesi haline getirmek mi istiyorsunuz? BUCROS sizinle hayal gücü birliği yaparak hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için çalışıyor.

Eviniz veya salonunuz için hiçbir yerde olmayan kişiye özel heykel ve dekor tasarımları için bizimle iletişime geçmeniz ve sizin için gerçekleştireceğimiz etkileyici çalışmaları görmeniz yeterli. Tecrübelerimizle ev tipi özel heykel üretimi veya salona uygun heykel yaptırmak isteyen birçok müşterimizin mekanına bugüne kadar harika dokunuşlar yaptık.

İç mekan dekorları deyince bir de ticari bir odakla yapılacak çalışmaları da ele alabiliriz. Büro, makam odası, çalışma odası veya ofisiniz için hizmet alanınıza uygun dekoratif obje ve heykel çalışmaları da BUCROS’un uzman olduğu alanlar arasındadır. Gıda sektörü, lojistik, sağlık, kozmetik, teknoloji, hazır giyim, fast-food, eğlence, turizm ve daha birçok alanda BUCROS olarak size sunacağımız harika heykel ve dekor çalışmalarına şimdiden hazırlıklı olun!

Dış Mekan Dekorları

Dış mekan dekorları iç mekandan farklı olmak durumundadır. Genelde dış mekan dekorları iç mekan dekorlarına göre daha büyük çalışılır ve boyutlar genelde dekor çalışmasının uygulanacağı bölgenin büyüklüğüne göre belirlenir. Ek olarak dış mekan dekorları hava şartlarına ve dışarıdan gelebilecek zararlara karşı da dayanıklı olmak durumundadır.

BUCROS olarak heykel veya dekorun konumlandırılacağı bölgeye göre ilk etapta boyutlandırma çalışması yapmaktayız. Heykelin tarzı belirlendikten sonra boyutlandırma süreci ve hemen peşinden tasarım ile renklendirme süreci başlamaktadır. BUCROS’un hayata geçirdiği oteller için dış mekan dekorları, AVM girişi için büyük dekor imalatı, kültür merkezi veya hava alanı heykel-dekor çalışmaları, restoran veya tatil köyü, lunapark veya bahçe gibi alanlarda dış mekan çalışmaları kısa zaman içerisinde en iyi heykel imalatı firması olmasını sağlamıştır. BUCROS’ta belediyeler için de dönel kavşak, yol kenarı, sosyal tesis, bina içi ve dışı, park ve bahçe çalışmaları için de heykel ve dekor üretimi çalışmaları da yapılmaktadır.

Heykel İle Mekan Dekoru

Özellikle dekorasyonun oldukça özenildiği ev ve iş yerlerinde her zaman birbiri ile ahenkli olan kaliteli eşyaların tercih edilmesine özen gösterilir. Fakat dekorasyon ve eşya seçimi birbirini tamamlayan iki farklı zevktir. Dekoratif öğelerden uzak bir mekanda her ne kadar kaliteli eşyalar olursa olsun, eğer minimalist bir düşünce söz konusuysa aşırı bir sadelik göze çarpar. Dekorasyonunuzda ilgi odağı olacak ve mekanı ziyaret eden herkes tarafından merakla incelenecek bir ayrıntı sunmak istiyorsanız heykel ile mekan dekoru yöntemini deneyebilirsiniz.

Heykeller geçmiş zamandan günümüze her zaman ilgi olmayı başarmıştır ve siz de evinizin girişinde, salonunda veya bahçesinde bu tarz bir çalışma yaparak fark yaratabilirsiniz. BUCROS size her zaman heykel ile mekan dekoru konusunda benzeri olmayan çalışmalar sunmaya hazırdır. Evinizin dekorasyon çizgilerine uygun olarak size kişiye özel heykel yapımı önerileri sunabilir ve heykel ile mekan dekoru çalışmalarımız sayesinde benzersiz güzellikte sonuçlar elde etmenizi sağlayabiliriz.

Sanatsal Mekan Dekoru

BUCROS olarak mekanınız için en yaratıcı çalışmaları gerçekleştiriyor ve hayalinizdeki dekor çalışmalarını yaratıcı dokunuşlarla gerçeğe dönüştürüyoruz. Yaşadığımız çağa uygun şekilde ve tabii ki mekanınızın tarzına hitap edecek modern, minimalist, soyut veya klasik çalışmaları en dayanıklı malzemelerle üreterek uzun ömürlü ve nesillerden nesillere kalacak çalışmalara imza atıyoruz.

BUCROS kendi alanında öncü birçok firma için heykel ve dekor çalışmaları gerçekleştirmektedir. Ayrıca sanatsal mekan dekoru söz konusu olduğunda yetenekli heykeltıraş ve sanatlarları ile en iyi sonuçları size garanti etmektedir. Sanat galerisi için heykel üretimi, iki boyutlu resimden heykel üretimi, fotoğraftan 3D heykel modelleme, antik heykel yapımı, çizgi karakter heykeli üretimi, fuar standı için heykel ve dekor yapımı, mağaza vitrin dekor heykel çalışmaları ve aklınızdaki tüm fikirler için sizi BUCROS ile tanışmaya davet ediyoruz.

DİĞER ÜRÜNLERİMİZ