Kaws Heykel Tasarımı

Heykel, 2003 yılında Brooklyn, New York’ta bulunan Dumbo bölgesinde yapılmıştır. Sanatçı tarafından yapılan ve sanatçının en ünlü eserlerinden biri olarak kabul edilir. Heykel, sanatçının ünlü karakterlerinden Mr. Kaws’ın bir versiyonunu temsil eder. Heykel, birçok kişi tarafından ziyaret edilen bir yerdir ve yılda yaklaşık 200.000 kişi tarafından ziyaret edilir. Soyadı Brian Donnelly olan Amerikalı sanatçı, tasarımcı ve yapımcıdır. Çizim, heykel, baskı, animasyon, moda, mobilya ve çocuk oyuncakları gibi çeşitli alanlarda eserler vermektedir. Eserleri Arasında , “Companion”, “Chum”, “BFF” ve “The Kaws Effect” gibi bir çok seçenek bulunmaktadır. sahiptir.

En Büyük kaws Hangi Ülkede ?

Amerika Birleşik Devletlerinde bulunan Dev boyutta Heykel sanatçı Kaws tarafından yaratılmış bir heykeldir. Heykel, sanatçının ünlü karakterlerinden biri olan Companion karakterini temsil etmektedir. Companion, yaygın olarak kabul görmüş bir sanat karakteridir ve Kaws’ın daha önce yaptığı birçok eserde görülmüştür. Bunun Dışında Yine Victoria Limanı’ndaki Büyük Boyuttaki Heykel 2008 yılında yapılmış bir heykeldir. Heykel, San Francisco’daki bir limanın yakınında yer almaktadır ve bir köprünün yakınındadır. Heykel, bir köprü altından geçen bir yolun yakınında yer almaktadır Dev Yapısı Sayesinde Tüm Limanda Görülmektedir.

Bebek tutan karakterin anlamı

Bebek tutan karakter, özellikle bebekleri tutmak için yaratılmış bir tür kedi türüdür. Bebek tutan kaws, güçlü bir çekim kuvveti ve yumuşak bir dokuya sahiptir. Ayrıca, bebek tutan kaws genellikle çocukların ve bebeklerin sevgi odağıdır Bebek Tutan Modelde, Farklı Renk Alternatifleri Sunulmuştur. Sanatçı aynı zamanda birçok farklı marka için tasarım yapmıştır. Bu karakterler, çoğunlukla siyah beyaz renklerde ve minimal bir tarzda tasarlanmıştır. Bazıları, insanların bilmediği bir şeyi anlatmak için yaratılmıştır, ancak birçoğu da sadece güzel bir sanat eseri olmak için yaratılmıştır.

Gri Renk Kaws Heykeli

heykel hangi malzemeden Üretildi ?

Kaws heykel, genellikle plastik ve camdan üretilen bir heykeldir. Bununla birlikte, bazen ahşap ve metal gibi diğer malzemeler de kullanılabilir. Tasarımcı , insanların farklı yönlerini göstermek için farklı malzemeleri kullanmayı sever. En Son Yapılan Ahşap Malzeme kullanılarak 7 eksenli cnc makinede 4 parça halinde Ceviz Ağacının mükemmel dokusu ile Üretilmiştir. Sanatçı ve tasarımcı Brian Donnelly tarafından yaratılan bir karakterdir. Heykelleri, genellikle insan yüzünün üzerinde bulunan bir X işaretiyle süslenmiştir. Karakterin boyutları , yüksekliği yaklaşık 2.4 m ve ağırlığı yaklaşık 600 kg ‘dır. Şeffaf Üretilen Fosforlu Seri sayesinde, karanlıkta sarı ve yeşil neon renklerde keyifli bir görünüm sunar.

Kaws Heykeli 150 cm Özel Tasarım.

Kaws Fiberglas 150 cm Özel Tasarım Heykel İmalatı. Detaylı Bilgi Almak için bizimle İletişime Geçin.

Heykelde bulunan x işaretinin anlamı nedir ?


Heykelde bulunan işaretin anlamı, neredeyse bütün heykellere ve tapınaklara yerleştirilen bir işarettir. Bazı araştırmacılar, bu işaretin, bilinmeyen bir kutsal yer olduğunu düşündüğünü söylerler. Bazıları da, Tanrı’nın varlığının bir göstergesi olduğunu düşünürler. Hikayesi ise New York’ta doğmuş inanılmaz yetenekli bir sanatçı. özellikle sokak sanatı çalışmalarıyla tanınıyor ve daha çok genç sanatçıların ilham kaynağı olarak kabul ediliyor Sokak sanatında çok sayıda önemli çalışmaya imza atmıştır ve çoğu insan onun en iyi çalışmalarından biri olan “Companion” isimli çalışmasını bilir. 1990 Yılında yaptığı bir çok sıra dışı Sanat eseri sayesinde ilgi odağı olmuştur.

Şangay Müzesinde yerini almıştır.

Şangay Müzesindeki binlerce farklı eser arasında yer almaktadır. Heykel, yaratıcılık ve sanatın önemini vurgulamak için yapılmıştır. Müzedeki birçok sanat eserinden daha fazla dikkati çekmektedir. Şangay Müzesinde Kaç Adet heykel bulunur ? Sorusunun Cevabı ise : Toplam 8.000 Adet Dünyanın Dört Bir yanından Gelen Eşsiz Modeller. Özel tasarım Heykeller Hakkında Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın.

Kaws Heykel Renkleri

Kaws Heykel Renkleri, açık mavi, krem ​​beyazı ve koyu kahverengi renklerinden oluşan bir renk paleti sunuyor. Kaws Heykelleri, neo-pop tarzında modern bir alanın tadını çıkarmak için tasarlanmıştır. Bu heykelleri çoklu renkli ve farklı desenlerde kullanarak, bir odada minimal bir tarz oluşturmak mümkün. Ayrıca, kontrast ve tezat oluşturmak için bu heykelleri farklı renklerde kullanmak mümkün. Kaws Heykel Renkleri, modern yaşam tarzının parçası olarak, mobilya, duvar kağıtları ve süs eşyalarının renklerini kolayca uyum sağlamak için tasarlanmıştır. Dekorasyona Şıklık Katan Birbirinden Güzel Pastel renk tonlarına sahip fiberglas kaws heykel renkleri.

Yazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir