Kadın Heykel Lambader

Kadın Heykel Lambader Modeli Burlesque

Lambader Modellerimiz Arasında ,olan Burlesque heykelimiz, aydınlatma kategorisinde, Türkiye’de üretilen tasarım lambader arasından ilk sırada yerini almak ta. Mekanların atmosferini tamamı ile değiştiren eserimiz otel, restoran ve ev dekorasyonun da sıkça tercih edilmektedir.

Lambader teknik özellikleri ve boyutları

Tasarımızı tarafımıza ait olan, Burlesque Lambader modelimiz. Heykeltıraş ekibimizin 3d model ekibimiz ile birlikte tasarladığı ve sonrasında slikon kalıp alınarak yüzlerce, farklı renk ve desende üretim yapılmaktadır. Düz renk seçeneklerin de en çok tercih edilen renkler den biri olan yarı mat siyah ve arkasından özel el işçiliği ile boya ekibimiz tarafından renklendirilen zebra desen seçeneği yerini almaktadır. Tamamen Fiberglas malzemeden üretilen, Burlesque modeli , gerçek insan boyutlarında 180 cm, kullanılan siyah geniş şapkası ile birlikte 190 cm yüksekliğe ulaşmaktadır. Genişliği ise 65 cm.

Kadın Heykel Lambader Özellikleri

Mekânın görsel anlamda kalitesini destekleyecek olan harika bir kadın heykeli kullanabilirken ışıl ışıl bir ortam yaratmayı da başarabileceksiniz. Zebra desen bir heykel olması iç mekân konseptinize uyum sağlaması adına oldukça önemli. Peki, dikkat çekici bu heykel tasarımının en önemli yanları neler?
•Fiberglas malzemeden tasarlanması nedeniyle kaliteli bir görünüm sağlar,
•190 cm yüksekliğinde ve 65 cm eninde hemen her ortama uygun bir tasarım sunar,
•Başlık kısmında kullanılan siyah kumaş yapı sayesinde gösterişli bir seçenek olmayı başarır,
•Lambader olarak kullanıma hazır ve satın aldıktan sonra doğrudan kullanabileceğiniz bir üründür.
Kadın heykel lambader ile bambaşka bir deneyim yaşamak istiyorsanız yapmanız gereken çok çok basit. Bucros şıklığını özel işçilik bir seçenekle buluşturan heykel lambaderi tercih edin. Böylelikle mekânda farklı bir tasarıma kapı aralamanız mümkün olacak!

Elektrik Tesisatı Teknik bilgileri

Tek Led Ampul kullanılan modelimiz de, 220 watt elektrik tesisatı kullanılmıştır. Yurt dışı Taleplerde, watt kullanımı hakkında detaylı bilgi vermeniz gerekmektedir. Fiberglas Malzemesi ile sert ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Düz renklerde Ral kartelasından seçilen renkler mat cila ve parlak cila son kat işlemi ile tamamlanır.

Yurt dışı ve Türkiye geneli gönderilerde ambalaj ve paketleme garantisi.

Lambader ölçüler standart ürün modellerinden çok daha yüksek bir ölçüye sahip olduğu için, özel ambalaj sonrası, ahşap kasa ızgara sistemi ile strafor, streç ve patpat ambalaj ile gönderim sağlanmaktadır.

Yazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir