Heykel İmalatı

Son yılların yükselen trendlerinden biri olan üç boyutlu heykel modelleme ile hayalleri somutlaştıran BUCROS olarak, çizim veya fotoğraf gibi iki boyutlu görsellerden ileri teknolojiyle modelleme yaparak kişiye özel heykel üretimi gerçekleştiriyoruz. İstenilen ölçülerde mekana özel heykel üretimi yapan firmamız, üretilen heykelleri deneyimli heykeltıraşların dokunuşlarıyla şekillendiriyor ve sektöründeki en iyi görselliği sizlere sunuyor. Özel tasarım heykel üretimi konusunda 10 yılı aşkın bir deneyime sahip olan BUCROS, mekanınızı akıllarda kalıcı ve ziyaret eden herkesin ilgi göstereceği sıra dışı özel tasarım heykellerle tanıştırıyor.
20 cm’lik özel figür heykel üretiminden bahçe, park, tesis veya yeşil alan projeleri için heykel imalatı gibi alanlarda 6 metre yüksekliğe kadar heykel üretimi yapabilen BUCROS, öncelikle üç boyutlu modelleme çalışması gerçekleştiriyor ve sonrasında hazırlanan silikon kalıplara iç veya dış ortam kullanımına dayanıklı polyester malzeme döküm işlemi gerçekleştiriyor.

Günümüzde özellikle iş merkezi, AVM, karma yaşam projesi, restoran, sağlık tesisi, park, bahçe, eğitim kurumu, otel ve daha birçok yer özel tasarım heykel yapan yerleri araştırmaktadır. Bizler de bu işin en iyisi olarak mekanınıza sanatsal bir dokunuş yapmaya hazırız! Yazının devamı için resimlerin sonrasına geçebilirsiniz

Temalı Mekan Dekorasyonları

Günümüzde hangi sektör olursa olsun ilgi gören ve tercih edilen bir yer olmak için dekorasyona önem vermek gerekiyor. Dekorasyonu başarılı bir restoranın her zaman rakiplerinin önünde olduğunu herkes kabul edecektir. Aynı durum otellerde, kafelerde, eğitim kurumlarında, tatil köylerinde ve akla gelebilecek her alanda geçerli. Temalı mekan dekorasyonunu tamamlayacak en iyi ve en dikkat çekici objelerden biri olan özel tasarım heykel konusunda BUCROS’un uzman ekibinden destek alabilirsiniz. Otellerde deniz temalı veya restoranda sunulan seçeneklere çağrışım yapan çeşitli heykellerin kullanımı, ziyaretçilerin ortam ambiyansından olumlu etkilenmesini ve mekanın beğenilmesini kolaylaştıracaktır.
Günümüzde özellikle kentler içerisinde kullanılan heykellerin tam anlamıyla bir ikon olması söz konusudur. Özellikle yerleşim bölgeleri için heykel üretimi, dönel kavşaklar için heykel imalatı ve belediye ile şehir planlama heykel çalışmaları kentte yaşayan birçok kişi için dikkat çekici sonuçlar vermektedir. Birçok kentte heykeller adres tariflerinde önemli bir yere sahiptir; birçok kişi için heykellerin buluşma noktası olma özelliği ve ayrıca kenti ziyaret edenler için fotoğraf çekilecek dikkat çekici bir obje olma durumları göz ardı edilmemelidir. Benzer şekilde kafelere özel heykel üretimi, otel veya tesisler için heykel imalatı, restoranlara özel heykel yapımı gibi çalışmalar da mekanların tanıtımında önemli etkilere sahiptir. Temalı mekan dekorasyonu sadece ticari düşünülmemelidir. Bugün villa ve residence dekorasyonları da çeşitli boyutta heykellerle daha ileri boyuta taşınmaktadır.

Mimari Tasarımsal

BUCROS mekanınıza özel sıra dışı heykel tasarımları yapmaktadır. Özellikle 20. yüzyılın başıyla birlikte ortaya çıkmış olan soyut heykel çalışmaları gibi konularda da kişiye özel heykel üretimi gerçekleştiriyoruz. Sanatçılarımızla birlikte size özel heykel çalışmalarını üretirken Kübizm ve Futurizm akımı etkisinde oluşturulan resim ve heykellerden de mimari tasarımsal düzeyde heykel üretimi yapabiliyoruz. Mekanınıza özel bir heykel çalışması yaptırmak istediğinizde, BUCROS olarak üç boyutlu modelleme çalışmasını önceden hazırlayarak mekanınızda nasıl duracağı konusunda çalışma gerçekleştirerek sonucu önceden sizlerle paylaşıyoruz.
Özellikle çeşitli inanış ve geleneklere göre uğur getiren heykeller konusunda bugüne dek birçok çalışma gerçekleştirdik. Müze ve sanat galerileri için özel yapım heykeller konusunda birçok çalışmaya imza attık. Soyut tasarıma ek olarak, sahneler için heykeller veya mitoloji heykelleri gibi birçok konuda BUCROS’un sanatkarları ve uzman ekibinden destek alabilirsiniz.

Dekoratif Heykel İmalatı

Dekoratif heykel imalatının adresi BUCROS ile mekanınızın hizmet verdiği alan her ne olursa olsun dikkat çekici bir heykelle müşteri trafiğinizi artırabilirsiniz. İşlek bir yerde dükkanınız önüne konumlandıracağınız özel tasarım bir karşılama heykeli ile semtinizde akıllarda kalıcı bir mekan haline gelebilirsiniz. Yine etkinlikler veya turizm tesisleri için dekoratif heykel imalatı konusunda BUCROS ile konseptinize uygun bir heykel çalışması yapabilirsiniz.
Örneğin bir balık restoranında kullanılacak balık veya deniz ürünü heykelleri ziyaretçilerinizin ilgisini daha fazla çekecek ve özellikle fotoğraf çekilerek sosyal medya üzerinde paylaşımını, dolayısıyla mekanınızın tanıtımını hızlandıracaktır. Günümüzde artık geçmiş dönemde “esnaf” statüsünde tutulan birçok mekanda bile heykel kullanımı oldukça artmıştır. Bir süt ürünleri dükkanında çeşitli süt hayvanlarının kullanımı veya organik yumurta satışı yapan bir yerde tavuk heykeli gibi çalışmaların satış üzerindeki olumlu etkileri bilinmektedir.

Mekanlar İçin Heykel İmalatı

Türkiye’nin en iyi heykel imalatçısı BUCROS olarak tüm etkinlik, sergi, stand, fuar ve teşhir alanları için heykel çalışmalarında sizlere etkili ve sanatsal çözümler sunmaya hazırız. İç ve dış mekan heykel üretimi konusunda deneyimli olan firmamız fiberglas figür imalatı, yüksek teknoloji ile polyester, poliüretan heykellere krom kaplama uygulaması ile metal görünümlü heykel çalışmaları, duvar heykelleri, meydan heykelleri, hayvan figürleri, dış mekan heykel dekoru, lunapark ve eğlence merkezleri için heykeller konusunda size en göz kamaştırıcı seçenekleri sunmaktadır.
BUCROS’un sanatçılardan oluşan ekibi, yüz tasarımlı mask duvar heykeli gibi etkileyici çalışmalar da yapmaktadır. Kişiye özel heykel, biblo, hediyelik heykel, mekan dekorasyonu için heykeller veya büyük boyutlu heykel yapan yerler konusunda bize ulaşabilirsiniz.

DİĞER ÜRÜNLERİMİZ