BUCROS

En büyük sanatçılar, şüphesiz hayalperest kişilerdir. En büyük sanatçılar, şüphesiz hayalperest kişilerdir.

2012 Yılından Günümüze

BUCROS, 2012 yılında kurulduğunda; marka yöneticilerine ve görsel mağazacılık (visual merchandising) uzmanlarına, yüzyılların vitrin klişelerini yıkarak devrim yapan marka olma vaadini sunarak; sektöre son derece iddialı bir giriş yaptı. Teknolojik gelişmeleri son derece yakından takip ediyoruz ve işletmemize hızla adapte ediyoruz. Son yılların yükselen trendi 3D (üç boyutlu) modelleme de işimize hızla adapte ettiğimiz yöntemlerden biri oldu ve bize kişiye özel heykel tasarlama yetisi kazandırdı.

Hayallerini Somutlaştırıyoruz

Artık, hayallerini somutlaştırmak isteyen herkes BUCROS'un kapısını çalarak, hayallerini anlatabilir veya istediği çalışmanın basitçe internet üzerinden bulunmuş 2 boyutlu bir resmini BUCROS'a gönderip, Türkiye'nin her noktasında ve dünyanın pek çok bölgesinde olması farketmeksizin, mekanına güvenilir biçimde teslim edilmesini talep edebilir. En büyük sanatçılar, şüphesiz hayalperest kişilerdir. Hayallerinizi, kaliteli fiberglas malzeme kullanarak ama daha da önemlisi keyifle ve neşeyle gerçeğe dönüştürür ve gururla size sunarız.

Bir Mağaza Vitrini ile Başlayan Adım

Bir mağaza vitrini ile adım attığımız yolculuğu, 10 yıldır profesyonelliğin tüm gereklerini yerine getirdiğimiz halde amatör ruhun heyecanını hiç kaybetmeden sürdürüyoruz. Bugün, tema parklar için konsept tasarımı ve konsept bileşenlerinin üretimi noktasına kadar geldik. Bundan sonrasında da, siz değerli sanat severler ile birlikte koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkemizi muhafaza ederek yürümeye devam ederken; en son teknoloji ile heykel sanatını ve tecrübeli heykeltraşlarımızın zanaatını bir arada sunup, heykel sanatını, daha geniş bir kamuoyuna tanıtmayı ve sevdirmeyi; daha çok mekana, ürünlerimizle, renk, ışık ve ruh katabilmeyi hedefliyoruz.

Bucros Hakkında

Bünyemizde, kuruluşumuzdan itibaren bulunan vitrin tasarımı ve vitrin dekorlarının üretilmesi ile fiberglas malzemeden soyut veya somut heykel imalatının yanı sıra (markaların marka mesajlarını en iyi şekilde yansıtacak, reklam faaliyetlerine başka bir boyut katacak ve markaya özel tasarlanarak üretilecek) tanıtım malzemeleri ve kurumsal kimlik bileşenlerinin tasarlanması, etkin ve efektif fuar etkileşimine yönelik özel fuar standlarının tasarlanması, etkinlik alanları için ve özel günlere (Yılbaşı, Sevgililer Günü, Kadınlar Günü, Anneler Günü, Babalar Günü vb.) yönelik dekorasyon malzemelerinin tasarlanması, bilimum 3 boyutlu maket, dummy ve promosyon malzemelerinin tasarlanması, oyun – eğlence alanlarına uygun konsept kahramanlar geliştirilmesi ve 3 boyutlu modellenmesi, tema parklar için konsept geliştirme ve konsept bileşenlerinin tasarlanması hizmetlerine ek olarak tüm bu kişiye / markaya / konsepte / temaya özel olarak tasarlanan ürünlerimizin üretimi, en kaliteli malzemeler kullanılarak yapılmaktadır.

BUCROS, 3 boyutlu polyester malzeme (fiberglass) kullanarak gerçekleştirdiği heykel ve dekor üretimleri konusunda ki uzmanlığının yanı sıra ahşap ve metal kullanarak ürettiği ürünlerdeki başarısıyla da sektörde, muteber olarak bilinen bir marka konumundadır.

3 boyutlu modelleme ile başlayan kişiye özel, terzi usulü (tailor made) tasarımlar, kalıp ve döküm aşamalarının ardından, BUCROS’un kadim heykel sanatını günümüze tecrübe ve emek yoğun taşıyan zanaatkar heykeltraş ekibinin ellerinde vücut bulur.

Üretim tesisimiz, 1500 metrekare kapalı alana sahip olup, tesisimiz bünyesinde muhtelif AVM dekorları ve tema park konseptlerinin hayata geçirilmesi mümkündür.

Ürün gamımız, büyük oranda talep üzerine, kişiye / firmaya özel olarak üç boyutlu hazırlanan tasarımların üretilmesinden oluşmakla birlikte; aralarında çok talep gören Apollo 11 serisinin (astronot heykelleri), balık vb. konseptlere sahip restaurantlar ve spor salonları (fitness centers) için özel olarak tasarlanmış ve üretilmiş duvar dekorlarının, aydınlatma unsuru bulunan heykellerin ve hayvan figürlerinin yer aldığı stoklu ürünlerimizde mevcuttur.. Stoklu ürünlerimizin satışı e-ticaret sitemiz üzerinden yapılmaktadır: e-ticaret sitemize buradan ulaşabilirsiniz.

Özel tasarım ürünlerimiz ve stokta bulunan ürünlerimiz; Türkiye’nin her noktasında ve dünya çapında pek çok ülkeye; özel yapım, kırılmaz BUCROS ambalajları içinde, güvenle kargolanır.
Aydınlatma unsuru bulunan heykellerimiz, içinde elektrik aksamı kurulmuş şekilde ve ambalajında bir adet ampül bulunduğu halde kargolanır.
Montaj gerektiren ürünlerimiz, içinde askı aparatı ve çivi bulunduğu halde kargolanır. Ürün gamımızdaki montaj gerektiren ürünlerin pek çoğu tek noktadan kolaylıkla monte edilebilir özelliktedir.

SİHİR GİBİ BÜYÜK İŞLER

Bucros Art’ın başlangıç noktası. Kuruluş aşamasında bizi en iyi ifade edeceğini düşündüğümüz, Heykel tasarımları ile başlayan Mekan Dekorlarına kadar uzanan hikayenin geldiği noktayı en iyi anlatan kelimeler.

TASARIM
MODELLEME
ÜRETİM