Fiberglas Heykel Üretimi

Fiberglas heykel tasarımları birçok yerde kullanılan ürünler olarak hayal dünyanızı yansıtacaktır. Bucros XL, üstün başarılı teknik özellikleriyle fiberglas heykel üretiminde beklentilerinizi karşılayan bir hizmet vermektedir. AVM dekorları, sanatsal etkinlik yerleri gibi çok geniş kapsamda özel malzemelerimizle hizmet sunuyoruz. Tasarım ve hayata geçirme aşamasında sizlerin mükemmel fikirlerini almaktayız.

Tanıtımda Fiberglas Dekoratif Heykeller

Reklam ve tasarımda fiberglas heykel dekorasyon farkını hissedebilirsiniz. Üretim malzemelerinde geniş bir alanda uygulamalar tamamlanmaktadır. Heykel dekor atölyemizde mükemmel işler çıkarmanın keyfini sürdürüyoruz.
Dekoratif heykel seçenekleri hakkında bilgi almak için önceden firmamıza başvuruda bulunabilirsiniz. Karar ve tasarım sürecinde aşamaları bilerek hareket etmek çok daha verimli bir süreç olacaktır. İşletmelerinizi daha iyi hale getirmek için kapıları aralıyoruz.

Fiberglas Heykel Yapımı

Heykel Kalıp ve Modelleme Sonrasında ortaya Çıkan Tasarım, Fiberglas malzemenin kalıp ile birleşmesi sonrasında, Ortaya çıkan sert ve dayanıklı bir yüzey elde edilir. Sırasıyla fiberglas kaplanan heykel tasarımı,  çok hassas bir tesviye işlemi ile astar ve son kat cila uygulamasına hazırlanır. Fiberglas yüzeyin oluşturduğu sağlam ve sert yüzey sayesinde dış mekanda dahi uzun yıllar kullanıma sahiptir.

Fiberglas Heykel fiyatları

Heykeller istenilen boyuta ve adede göre, seri ve adetli modeller de, slikon kalıp almak gerekmektedir. Mimari Özel projeler de ise kalıp almadan doğrudan, istenilen ebatta butik üretim yapılır. Fiyatlar kalıp alınan ürün ile butik fiberglas heykeli kıyaslayacak olursak maliyet açısında butik ürün fiyatları değişken olabilir.

Çevreye Dayanıklı Dekoratif Fiberglas Heykeller

Dekoratif polyester heykeller açık alanlarda kullanılacağında çevre koşullarına karşı yüksek performans sağlayacaktır. Dekorasyonu oluşturacak şekillere bakıldığında hayvan figürleri, insanla alakalı parçalar, soyut malzemeleri temsil eden heykeller vs. görülebilir.

 

 

Yazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir