Duvardan Çıkan Heykeller

Duvardan Çıkan Adam Heykeli

Mekân tasarımında dikkat çekici bir seçeneğe dönüşecek duvardan çıkan adam heykeli ile enfes bir tasarıma sahip olmaya ne dersiniz? Sanatsal bakış açısını görsel kusursuzluk ile bütünleştirecek olan enfes bir deneyim için yapmanız gereken oldukça basit! Bucros ile özel heykel imalatı ayrıcalıklarının avantajlarını yaşamaya başlayın. Böylelikle seçeceğiniz duvardan çıkan adam heykeli sayesinde eşsiz bir fırsata ulaşın!
Heykel hem iç mekân hem de dış mekân tasarımının vazgeçilmez öğelerinden biri olarak dikkatleri çekiyor. Sıra dışı bir tasarıma sahip olan duvardan çıkan adam bu yönüyle hem iç mekânda hem de dış mekânda bambaşka bir deneyim sunmayı başarıyor. Renkleri ve ortama kattığı sinerji sayesinde dekoratif bir seçeneğe dönüşen bu eşsiz heykelle siz de beklentilerinize uygun bir çözüme ulaşmaya başlayın.

Sporcu adam Heykeli Fiyatları özellikleri

Standart bir duvar heykeli seçmek yerine hem görsel hem de işlevsel anlamda kusursuz seçim yapmanızı sağlayacak bir ürün. Üstelik özel üretim olması ve her detayında kusursuzluğu hissettirmesi bu heykelin çok tercih edilmesini sağlıyor. Siz de duvar heykeli tercih etmek mi istiyorsunuz? O halde seçiminizi aşağıdaki özellikleriyle öne çıkan duvardan çıkan adamla yapmalısınız!
•Fiberglas malzemeden üretilmiştir,
•Oksit ve bronz renk karışımıyla mekân dekorasyonuna katkı sağlar,
•Montajı sırasında kullanılan gizli aparatlarla dekoratif bir çözüm sunar,
•Tek ebat olarak tasarlansa da ihtiyaca göre farklı tasarımlar mümkündür,
•İç ve dış mekâna uyacak şekilde tasarlanmıştır,
•Temizliği kolay ve kaliteli yapısı sayesinde uzun ömürlüdür.

İç ve Dış mekanlarda Heykel Modelleri

Mekân tasarımına farklı bir yaklaşımla renk katacak olan duvar heykelleri arasından seçim yapabileceğinizi söylemeliyiz. Bucros olarak heykel konusunda sıra dışı tasarımlara imza atarken mekânınıza uyacak seçenekler de sunuyoruz. Ebatları, renkleri ve dokusu sayesinde sizi fazlasıyla tatmin edecek bir heykel. Ortamda sanatsal dokunuşları öne çıkarmak isteyenler için ideal. Duvardan çıkan adam heykelinin kaslı yapısıyla anlatılan güç ve heybet ortam konseptine katkı sağlayarak göz zevkine hitap edecek. Üstelik bu heykel diğer dekorasyon ürünlerinizle uyum içerisindeki renkleriyle öne çıkacak. Özellikle de ev, ofis ya da ortak alanlarda farkını yansıtacak! Fiberglas Yapısı İle Dış Mekanda Uzun Ömürlü Yapısı İle Balboa, Arturo, Bibury Modellerimizi inceleyebilirsiniz. Spor Salonları, Fitnes Salonları, Ofis ve Ev Duvar Dekorasyonları için hazırladığımız Özel Tasarım Heykel Modelleri.

Yazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir