Dekorasyonda Heykel Kullanımı

Günümüzde etkileyici bir dekorasyon, ancak mekana göre doğru eşya seçimi ve birbiri ile uyumlu eşyaların çeşitli sanat eserleriyle bir araya getirilmesiyle oluşabilmektedir. Ev veya ofis fark etmeksizin, seçilecek dekorasyon tarzında özenle hareket etmek gerekir ve bu da ancak konusunda uzman kişiler tarafından sağlanabilmektedir.

Klasik dekorasyon, modern dekorasyon, bohem dekorasyon, endüstriyel dekorasyon, minimalist dekorasyon, rustik dekorasyon, Akdeniz dekorasyon ve İskandinav dekorasyon gibi birçok dekorasyon tarzını ele alabilmek mümkündür. Dekorasyonu daha da hatırda kalıcı bir hale getirmek için ise uygun sanat eserlerinin tercih edilmesi gerekir. Heykeller bu konuda tamamlayıcı özelliği en yüksek sanat eserleri ve dekorasyon öğeleri olarak öne çıkmaktadır. Elbette dekorasyon tarzına ve renklere uygun şekilde heykellerin tercih edilmesi de oldukça önemlidir. Bizler BUCROS olarak mekanlarınız için hayallerinizdeki heykelleri gerçeğe dönüştürüyoruz ve benzersiz bir yaşam / çalışma alanı yaratma planınızda önemli bir adımı doğru atmanızı sağlıyoruz.

Modern dekorasyonlarda özellikle soyut çalışmalar ve duvar heykelleri oldukça fazla şekilde ilgi görüyor. Rustik ve klasik de sıkça tercih edilen dekorasyon tarzları arasında ve bu noktada da eşyalarınız ile uyum içerisinde olacak heykellerin tercih edilmesi oldukça önemli.

BUCROS olarak ileri teknolojilere, uzman heykeltıraş ve sanatkarlara sahip atölyemizde kişiye özel heykel üretimi gerçekleştirerek hayallerinizi gerçeğe dönüştürerek yaşamınızın bir parçası haline getiriyoruz. Ev veya ofis kullanımı için heykel çalışmalarına ek olarak iç mekan ve bahçe gibi dış mekan, ayrıca bina girişi kapı önü heykeli gibi çalışmalar için de bize ulaşabilirsiniz. BUCROS size aynı zamanda kendi tasarladığınız bir heykeli gerçeğe dönüştürebileceğiniz olanaklar sağlar. İki boyutlu fotoğraf ve çizim modelleme, üç boyutlu tarama ve çeşitli modelleme çalışmaları ile sıra dışı tüm heykel fikirlerinizi gerçek haline getirmek artık oldukça kolay. Dekorasyonda heykel kullanımı artık ofislerde, bina girişleri ve bahçelerinde de oldukça sık şekilde tercih edilmektedir. Kurumsal kimliğe ve markaya özel heykel imalatı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ofisler İçin Heykel Dekorasyonu

Ofisler şirketlerin prestijlerinin bir parçasıdır ve bu sebeple ziyaret eden müşterilere dekorasyonu açısından etkileyici bir görünüm sunmak zorundadır. BUCROS ofisler için heykel dekorasyonu konusunda uzmandır. Bürolar için heykel tasarımı, toplantı odası için heykel yapımı, işyeri için heykel üretimi gibi konularda bugüne dek birçok kuruluşa özel yapım heykel çalışmaları hazırladık. Üretimini yaptığınız parçayı / eşyayı tutan bir heykel, yapılan işi bütünüyle simgeleyen bir heykel veya şirket logolu heykel yapımı gibi çalışmalar, dekorasyonu farklı bir boyuta taşıyarak ziyaretçiler için daha etkileyici bir ortamın ortaya çıkmasını sağlamaktadır.

Özellikle markaya özel heykel yapımı gibi çalışmalar kurumsal algı üzerinde oldukça büyük etkiye sahip olmaktadır. Ürün sergilemek için heykel veya hizmetleri ifade eden heykeller kendinizi müşterilerinize daha kolay ifade etmenizi sağlayarak sizi iş dünyasında avantajlı duruma geçirir. BUCROS olarak ofisler için heykel dekorasyonu çalışmalarını büyük bir titizlikle gerçekleştirerek size en iyi seçenekleri sunuyoruz.

Villa Dekorasyonunda Büst ve Heykel

Heykeller villa dekorasyonu için de önemli bir tamamlayıcıdır. Villa bahçesi için özel yapım büst ve heykel gibi çalışmalarla hafızada kalıcılığı daha yüksek olan bir ortam elde edebilirsiniz. Peyzaj çalışması konusunda başarılı ortamların özellikle insanların güven ve huzur duyguları üzerinde olumlu etkileri olduğu bilinmektedir.

Villa dekorasyonunda büst ve heykel çalışmalarının tercih edilmesi de daha etkileyici ve benzersiz bir dekorasyona sahip olmanızı sağlayabilir. Özellikle taşların duvarlarda görünür biçimde uygulandığı yapı tasarımlarında, antik büst yaptırma veya büyük boy heykel imalatı ile dekorasyonunuzu zenginleştirebilmeniz mümkün. Villalar için özel yapım heykel çalışmaları sadece dış mekan olarak düşünülmemelidir. Yeterli büyüklükte salon ve kış bahçeleri için de dekorasyona özel heykel imalatı gerçekleştirebilmekteyiz. BUCROS heykel yapım atölyesi çatısı altında 20 cm’den 6 metre’ye kadar heykel üretimi gerçekleştirilebilmektedir.

Mimari Projeler İçin Heykel Üretimi

BUCROS mimari projeler için de heykel üretimi gerçekleştirebilmektedir. Bir tatil köyü projesi için tatil temasına sahip güneşlenen aile heykeli, havuzda eğlenen çocuk heykeli, balık tutan adam heykeli veya dalış yapan insan heykeli gibi tematik çalışmaları, projelere özel şekilde gerçekleştirebilmekteyiz.

Günümüzde önemli kişilerin adlarını birçok cadde ve sokakta, hatta mahalle adlandırmalarında görebilmekteyiz. Eğer siz de üzerinde çalıştığınız mimari projelerde ünlü kişilerin heykellerini çeşitli temalarla sergilemek istiyorsanız bizimle bağlantıya geçebilirsiniz. Mimari projeler için heykel üretimi, tamamen o proje özelinde gerçekleştirilebilmektedir. Projenin bulunduğu bölgenin tarihine yönelik özel yapım tarihi heykel tasarımları ile ziyaretçilerin ve müşterilerin daha fazla etkilenebileceği bir mimari tasarıma imza atabilirsiniz. Mimari projenizin detayları arasında doğaya dair özel çalışmalar varsa, çeşitli iç mekan ve dış mekan hayvan heykelleri ile daha estetik bir görünüm ortaya çıkartabilirsiniz. BUCROS’ta yapabileceklerinizin sınırı sadece hayal gücünüzdür.

Yazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir