Dekoratif Bahçe Heykelleri

Heykel, kalıcı olarak sınıflandırılış bir nesne veya etkinlik kümesi için geçerli sabit bir terim değildir. Heykel, büyüyen, değişen ve faaliyetlerin kapsamını sürekli olarak genişleten ve yeni tür nesneler geliştiren bir sanattır.  Görsel sanatların en güzelidir heykel. Sert Veya plastik malzemelerin üç boyutlu nesnelere dönüştürülmesiyle elde edilen bir formdur. Tasarım olabilir, bağımsız nesne olabilir veya bir obje olabilir, üzerleri kabartma, oyma, yontma gibi yöntemler kullanılarak somutlaştırılmış, kil, balmumu, taş, kumaş, cam, ahşap, alçı gibi malzemelerle yapılabilir.

Fiberglas Dekoratif Bahçe Heykelleri İmalatı

Heykel yapımında kullanılan bu malzemeler oldukça geniş bir seçeneğe sahiptir. Genellikle sağlam ve sert yapısı için tercih edilen heykel üretim malzemesi fiberglas ürünlerdir. Oyulabilir, modellenebilir, kalıplanabilir, dökülebilir, dövülebilir, dikilebilir, monte edilebilir veya başka şekillerde birleştirilebilir özelliktedir. Hemen hemen her alanda ve her alana uygun heykeller üretilmekte ve kullanılmaktadır. Dekorasyon olarak kullanılan heykeller de günümüzde oldukça istek almaktadır. Dış Mekan Heykelleri bahçelere konulan ve etrafı güzelleştiren heykellerdir.

Yaşam Alanlarında Eşsiz Görünüm Kazandıran tasarımlar

Dünyanın neresinde olursanız olun, çok çeşitli, kaliteli, özel tasarlanmış, her bütçeye ve her zevke uygun heykeller görürsünüz. Bu heykeller özen gösterdiğiniz bahçe bitkileriniz arasında mükemmel bir görsellik oluşturur. Bahçe dekorasyon heykelleri; hayvan figürleri, araç figürleri, melek figürleri, eve eşyalarından çanak gibi figürler, bazen çiçek ağaç heykelleri olarak da sıralanabilir. Sıcak ve soğuk hava şartlarına dayanan fiberglas kaliteli ürünlerden yapılmış olmalıdır. Bu sadeye sıcaklık, yağmur, kar gibi çevresel etkenlerden zarar görmeden uzun yıllar kullanılabilirler. Bahçenizin büyüklüğüne ve dekor tercihinize göre tasarlanıp üretilen bahçe dekorasyon heykelleri dış mekân alanlarınıza güzellik katacak en güzel süslerdir.

Heykeltıraş ve 3D Modelleme Teknolojik Heykeller

Günümüzde gelişen teknoloji ile heykel ve heykelcilik anlayışında da büyük gelişmeler olmuştur. Yıllar öncesinde insanların en çok değer verdikleri nesne ve eşyaların heykellerini yaptıkları kısıtlı malzemeler olan kil, pişmiş toprak ve taş gibi malzemeler günümüzde altın, gümüş, bronz gibi değerli madenler kullanılarak yapılan dökme heykellere, fiberglas heykellere ve 3d özelliğiyle tasarlanan heykellere bırakmıştır. Bu heykeller Bucros Art ailesinin uzman heykeltıraş ve tasarım ekibiyle üretilmektedir.

Otantik Bahçe Heykelleri Kişiye Özel Modern Modeller

Bahçelerinizin güzelliğine güzellik katacak, mistik, otantik ve çağ ötesi tasarımlarımızla ürettiğimiz heykel tasarımlarımız ile mükemmel bahçelere sahip olabilirsiniz. Deneyimli ve uzman çalışma ekiplerimiz siz müşterilerimizin istedikleri tarz ve detaylarla üretilen bahçe dekorasyon heykellerimiz en kaliteli malzemelerden yapılmakta ve uzun yıllar kullanılabilecek özelliktedir. Bu malzemeler genel olarak mermer, taş ve diğer sağlam malzemelerdir.

Bahçeler İçin Heykel modellerini nasıl tasarlıyoruz ?

Tasarım yaparken en ince ayrıntısına kadar düşünüp hesaplıyor ve tasarlıyoruz. Öncelikle Sizin hayal ettiğiniz Modele yakın bir görselden yola çıkıyoruz, sonrasında 3d modelleme yardımı ile size istediğiniz net ölçülerde, bu ölçüler örnek olarak , bir metreden sekiz metreye kadar sınırsız üretim imkanı sunuyoruz. Model onayından sonra fiberglas kalıp yöntemi ile modeli sorunsuz biçimde ortaya çıkartıyoruz. Sizde Özel Tasarım Heykel Hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir