3D Ürünler

Üç boyutlu dekor yaptırmak veya bir çizimi üç boyutlu heykel haline getirmek artık sanıldığı kadar zor değil. Evinizin salonu, bahçesi veya çocuk odası için BUCROS size sınırsız hayal gücü ile özel yapım dekor ve heykel seçenekleri sunuyor.

BUCROS size ev dekorasyonu için dekor ve heykel seçenekleri sunan bir mağaza olmak yerine aklınızdakileri somutlaştırarak günlük hayatın bir parçası haline getirmeye yoğunlaşmıştır. Sanatkarlarımız ve heykeltıraşlarımız evinizin dekoruna uygun şekilde Rönesans döneminden kalma bir sanatsal çalışmayı istediğiniz boyutta salonunuza taşıyabilir veya çocuk odanızı çocuğunuzun en sevdiği hayali kahramanların heykelleri ile süslemenize yardımcı olabilir. Sadece evde değil işletmenizde de çocukların ilgisini daha fazla çekmek istiyorsanız BUCROS yine size hayali kahramanların dekorları ve heykellerini yaptırma konusunda sayısız seçenek sunacaktır.

Firmamız iki boyutlu çizimleri heykeltıraşlarımızın üç boyutlu algılama tecrübeleri ve ileri düzey teknik ekipmanlar yardımıyla üç boyutlu hale getirerek gerçek yaşama dahil olabilen 3D ürünler haline getirebilmektedir. İster iç mekan, isterseniz de hava ve çevresel diğer koşullara dayanıklı dış mekan dekor ve heykel seçenekleri için BUCROS ile iletişim kurmanız yeterlidir. Yazının devamı için resimlerin sonrasına geçebilirsiniz 

BUCROS ekibi heykel ve dekor çalışmalarını, dekorasyonun tamamlayıcı ve sanatsal bir parçası olarak görmektedir. Sanat ve tasarımın iç içe sunulduğu dekor çalışmaları özellikle benzersiz 3D ürünler ve objeler kullanıldığında mekanlara bambaşka bir hava kazandırmaktadır.

Elbette dekorasyon çalışmaları dışında BUCROS, mağazanızın daha fazla ilgi görmesini sağlayacak vitrin dekoru yapımı, karşılama heykeli imalatı, büyük boy dekor üretimi ve diğer birçok konularda da size yardımcı olmaya hazırdır. Beğendiğiniz bir objenin 3D olarak daha büyük veya daha küçük boyutlusunu BUCROS’ta ürettirebilirsiniz. İki boyutlu veya üç boyutlu fiziksel bir obje BUCROS’un ileri teknoloji tarayıcılarında taranarak dijital ortama alınmakta ve sonrasında istenen büyüklüğe göre ölçeklenebilmektedir. Böylece minyatür heykel yapımı veya büyük boy sanat eserlerinin evinizin veya ofisinizin dekoruna uygun replikalarını çok kolay bir şekilde ürettirebilirsiniz.

BUCROS ayrıca insan fotoğrafından heykel yapımı konusunda da Türkiye’deki en ileri seviye teknolojilerle en başarılı sonuçları size sunmaktadır. BUCROS’ta gerçekleştirilen dekor ve heykel çalışmalarında tek sınır hayal gücümüz ve hayal gücünüzdür (tabii bir de en fazla 6 metre heykel yapabiliyor oluşumuz) J

3D At Heykelleri

3D at heykeli üretimi BUCROS’un en tecrübeli olduğu çalışmalar arasındadır. Milattan önce yapılan çalışmalarda bile rastlanan at heykelleri çeşitli anlamlar taşıması ve gücü simgelemesi nedeniyle oldukça fazla tercih edilmektedir. Buna bağlı olarak bugüne dek BUCROS’ta sayısız 3D at heykeli imalatı gerçekleştirilmiştir.

At heykellerinin çeşitli anlamları vardır ve bazı dekorasyon çalışmaları veya işyerlerinde kullanılması durumunda oldukça dikkat çekici bir görünüm elde edilmektedir. Örneğin; şaha kalkmış bir ay heykeli başarının ve başarının peşinde olan herkesin tercih ettiği bir semboldür. Günümüzde de atın kurumsal kimliklerde kullanıldığı bazı çalışmalar göz önüne getirilirse bunların birçoğunun dünya çapında isim yapmış ve başarıya ulaşmış markalar olduğu kolaylıkla görülebilmektedir.

3D Heykel Fiyatları

Özel heykel imalatı maliyeti elbette birçok koşula göre değişkenlik göstermektedir. Heykelin iç mekan veya dış mekan gibi kullanılacağı yeri, ayrıntıları, boyutları, boyası ve ne kadar el işçiliği gerektireceği gibi unsurlar 3D heykel fiyatları belirlemede önemlidir.

BUCROS olarak özel yapım dekor çalışması veya heykel üretimi düşünen tüm müşterilerimize günümüzün şartlarında en düşük fiyat ve en uygun maliyet çalışmalarını çıkartıyoruz. Eğer promosyon amaçlı dağıtmak veya birden fazla noktada konumlandırmak için aynı dekor veya heykelin daha fazla sayıda kopyasına ihtiyaç duyarsanız elbette bu da fiyatı düşüren etkenlerden birisi olacaktır. Firmamız boyutları 20 cm ile 6 metre arasında değişen heykel ve dekor üretimi gerçekleştirmektedir.

3 Boyutlu Ürün İmalatı

BUCROS firmaya ve konsepte uygun dekor imalatı ve kişiye özel heykel üretimi gibi çalışmalara ek olarak 3 boyutlu ürün imalatı da gerçekleştirmektedir. Elinizde bulunan bir objeyi BUCROS’un stüdyosunda 3D tarama yolu ile dijital ortama aktarabiliyoruz. 3D ürün kopyalama, klonlama, boyutu artırma veya azaltma, rengini değiştirme ve sanatsal birçok çalışmayı BUCROS’un profesyonel stüdyosunda sanatkar ve heykeltıraşlarımız eşliğinde gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle bulunduğunuz bölgenin tarihine ilişkin küçük biblo veya figür imalatı yaptırmak istiyorsanız BUCROS bu konuda size yardımcı olabilir. Turistik heykel biblo üretimi, üç boyutlu obje imalatı, 3D heykel yapımı gibi çalışmalar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Heykel 3D Baskı

BUCROS ileri düzey teknolojileri ile heykel 3D baskı konusunda da günümüzün en iyi çözümlerini sunmaktadır. Heykel yapımında en zor olan kısım yüz hatlarının ve ifadelerin üç boyutlu ortama taşınması ve heykel üzerine aynı duyguları taşıyacak şekilde işlenmesidir. Dijital dünyanın en iyi imkanlarından faydalanarak ve elbette tecrübeli sanatkar ve heykeltıraşlarımız ile üç boyutlu heykel baskı işlemlerinde en iyi sonucu almanızı sağlıyoruz.

Önemli bir karakteri veya ev veya iş yerinde yaşatmak istediğiniz bir aile büyüğünüzü BUCROS’un size sunduğu üç boyutlu heykel yapımı imkanları ile gerçek yaşamınızın kalıcı bir parçası haline getirebilir, nesillerden nesillere aktarabilirsiniz. BUCROS en iyi heykel imalatı firmasıdır ve günümüzün en kalıcı ve uzun ömürlü çözümlerini size sunar. Üç boyutlu heykel imalatı, figür, biblo, dekor veya ürün yapımı için bizimle mutlaka iletişime geçin.

DİĞER ÜRÜNLERİMİZ